| RoxanaGhost a întrebat:

Stiu ca intrebarea e cam stupida dar ce semnifica tatuajul cu trandafir+ceas de pe antebratul unui barbat? Are iubitul meu si l-am întrebat si mi-a spus doar ca i-a placut modelul si atat.

2 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Probabil trecerea timpului, yk ofilire-imbatranire-ceas-numaratoare, sper ca ti-ai dat seama.

| mentholinks a răspuns:

Eu știu ca ceas fără limbi își tatueaza deținuții care sunt închiși pe viata, dar ceas cu trandafir nu am mai auzit, nici nu sunt mare fan tatuaje dar dacă e bătut bine, de calitate și arata și bine probabil ca chiar nu semnifica nimic special.