| florynna93 a întrebat:

Buna tuturor. Voi ce faceti atunci cand sunteti deprimati? cum va inveseliti? funda si vot

Răspuns Câştigător
| Ramonaaaa a răspuns:

Buna Florina big grin!
Nu incerc sa ma inveselesc.Pur si simplu,imi accept starea, accept ca sunt deprimata, ascult muzica trista si plang.Stiu ca aceasta stare nu va dura foarte mult, maxim 1 zi.

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Cand sunt trist ma gandesc ca va veni acea zi in care eu voi ajunge sa o duc bine si dusmanii mei vor muri de ciuda chiar daca nici nu imi pasa de ei toate lucrurile se vor fixa la momentul potrivit.

| Anna_8997 a răspuns:

Buna.
Cand sunt deprimata, plang foarte mult, ascult muzica si usor imi trece. Sunt ggenul de persoana care se regaseste prin muzica, si incerc sa imi dau seama ca va veni si ziua aceea in care voi putea zami.