| Curious2 a întrebat:

Bună tuturor, voi ce reţele sociale folosiţi?
Aţi auzit de twitter, Instagram, Facebook şi Youtube?
Foloşiţi aceste reţele sociale?

13 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu am auzit Facebook, insa acum ca ai adus vorba stiu. Youtube nici nu mai zic.

Din ce ai scris acolo... twitter si Instagram nu folosesc.

| Freya1 a răspuns:

Nu,nu am auzit.Noi încă trimitem porumbei voiajor, iar daca un bărbat vrea sa combine o femeie ii da cu o bată in cap si o târăște la el in peșteră.

| RKBlue a răspuns (pentru Freya1):

La mine maica-mea i-a dat cu bata in cap lui tata si l-a tarat la ea in pestera ¯\_(ツ)_/¯
Ah, dragostea...

| Freya1 a răspuns (pentru RKBlue):

A fost mai puternică happy

| Sofer a răspuns:

Le folosesc cam des.

| PainTech a răspuns:

Twitter : Nu.
Instagram : Da
Facebook : Da
Youtube : Da, totusi nu prea as numi-o retea de socializare

Mai folosesc Reddit, Quora si (surpriza) TPU.

| siriusblack98 a răspuns:

Nu am auzit de ele. Si eu ca prostul cand trimiteam un mesaj, scriam pe o piatra si o zburam cu prastia.

| Furnicuta000 a răspuns:

Iti dai seama ca toata lumea a auzit de ele laughing
Eu le folosesc pe toate in afara de Twitter. In plus mai folosesc Tik Tok

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In prezent folosesc Instagram si YouTube. Doar ma uit, eu nu postez nimic.

Da, am auzit de toate 4.

Facebook am folosit si chiar am postat pe el pana prin 2017. Pe twitter nu am avut cont in viata mea. Insta si yt inca le folosesc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hăhăhăh

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu folosesc mult mai multe. Din cele enumerate de tine folosesc: insta, YouTube, Facebook

| StefanChriss a răspuns:

Logic, cine are smartphone si nu le foloseste? laughing

| Alexandru2000k a răspuns:

Da