| Curious2 a întrebat:

Buna tuturor, voi va identificati cu sexul pe care il aveti?

49 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Ma atrage sexul opus, dar nu ma identific cu sexul masculin

| Celcestietot a răspuns (pentru RAY):

Esti bi?

| RAY a răspuns (pentru Celcestietot):

Nu,nu ma atrag barbati indiferent de aspectul lor fizic

| Celcestietot a răspuns (pentru RAY):

Hmm, atunci spui ca nu te identifici, deoarece crezi ca nu te identifica altii, nu? Sau ce ai vrut sa spui?

| RAY a răspuns (pentru Celcestietot):

Pai ce inseamna masculin?

| Celcestietot a răspuns (pentru RAY):

Specific acestui gen datorita caracteristicilor unice ale sexului.

| RAY a răspuns (pentru Celcestietot):

Eu nu ma regăsesc in ele

| Celcestietot a răspuns (pentru RAY):

N-ai jucarie masculina?

| RAY a răspuns (pentru Celcestietot):

Ba da hasaa

| Celcestietot a răspuns (pentru RAY):

Atunci inseamna ca aparti genului masculin.

| RAY a răspuns:

laughing laughing obsedat de existenta mea laughing laughing

| RAY a răspuns:

Acum 7 ore | Tobias78 a răspuns (pentru Celcestietot):
1. minoră TPU ( către Ray )... '' Păcat de vârsta pe care o ai... Măcar asumă-ţi ce spui! Nici măcar nu auzisem de ''sex virtual'' înainte să-mi ceri tu. Dacă îmi aduc bine aminte, ba chiar ai pus mai demult o întrebare pe TPU care sună cam aşa: '' Fetelor, voi ati accepta sex virtual? '' Deci, cine minte aici? ''

aia avea 20 de ani, da, fac sexting, care e treaba ta ce fac eu? vreau sa vad si eu minora aia

2. Ray... '' am fost la psihiatrie, urmez un tratament cu serflit, o luna mi-a dat somnifere apoi am renuntat ca dadea dependenta ''

acest site este de ajutor comun, a rade de aproapele tau ce esti?

Cine e obsedatul sexual?! Cine e mincinosul?! Cine inventează poveşti?! Cine a fost la psihiatrie?! Ce poze am trimis eu?! Cu cine mă confundă individul ăsta pe mine?!

care e ma treaba ta ce sunt si ce fac, vezeti ma de treaba ta, ma urmaresti in permanenta, esti obsedat de mine, nu sunt obsedat sexual, imi place sexul, a merge la un pshiolog nu te face nebun, omule vezeti de ale tale

| RAY a răspuns:

1. minoră TPU (către Ray )... '' În momentul ăsta, singurul lucru pe care-l faci e să negi, minţi, să încerci să te scoţi cumva.

sa vedem si noi acest user, cum se numeste si ca este minora?

2. minoră TPU ( către Ray)... '' Tu ai cerut sex virtual! Ba chiar ai insistat. Şi orice ai spune nu ai cum să invalidezi acest adevăr. ''

da am am si spus deja asta, fata e adulta

3. minoră TPU ( către Ray)... '' O fată nu are ce discuta cu o persoană cu o capacitate aşa de... redusă ca a ta! happy ''

4. minoră TPU ( către toţi )... '' Mai am de citit câteva cărţi pentru bac, critică literară şi în paralel... ''

''Deci, Ray minte? '' Da! cu ''D'' marewinking Minora avea 17 ani.

sa vedem ca spune si ea ca are 17 ani sau ca avea, unde e fata aia sa vedem si noi

Drimmero ( către toţi )... '' Am fost si eu pe serverul de d****** al lui de curiozitate sa vad ce miscari sunt pe acolo, doar el si 2 - 3 copile de 15 ani in conversatii p**** de atatea ori i-am prins

drimmi glumea, il spionezi si pe el, jesus

acum 3 ore | Tobias78 a răspuns (pentru Celcestietot):
Ray... '' Daca era soramea acasa mergeam cu ea la biserica, dar asa cred o sa merg cu nepotica si soara-mea mai mare merge toata familia... ''

Cine spunea că Ray nu merge la slujba de Înviere?!

ce obsedat esti omule de mine, nu am voie sa merg la inviere, trebuie sa imi dai tu voie?

Ray... '' Dumnezeu este mama materna a omului adult, copilu simte mai multa siguranta cand e mama langa el, la fel si adultul cu dumnezeu ''

corect, asta a spus freud nu eu

| RAY a răspuns:

Cine e ma daniel? Sa il stim si noi,unde am afirmat eu asa ceva? Sa vad si eu ce castigi cu asta? Te crezi dumnezeu care judeca pe alti, ai uitat ca iisus a spus sa nu vezi paiul din ochiul aproapelui tau, tu esti perfect, sfant te pomeni sa stim si noi esti perfectiunea întruchipata, faza cu daniel ai inventato tu ca eu nu am afirmat asa ceva, pasionat de pshiologie

suntserios
| suntserios a răspuns:

M as identifica cu un sex ai lung putin da merge si asa

| Drimmero a răspuns:

Da, versiunea masculina e singura care ma defineste si pe care nu as da-o niciodata.

| Mosotti a răspuns:

Da.

| Mosotti a răspuns:

Lasa ca prietenu meu alfa n-are barba neam, n-are muschi, brate are ca tot omul, n-are prea multa scoala si are herghelii de gagici si a avut, dar are figura f atractiva. Deci e irelevant ce ai zis, plus ca f multi n-au barba, muschi si clase prea multe dar au gagici.

| RAY a răspuns (pentru Mosotti):

Obsedat de existenta mea laughing laughing

| Mosotti a răspuns (pentru RAY):

Daca zici tu ca stii sigur, atunci asa e, nu am cum sa te contrazic.

| RAY a răspuns (pentru Mosotti):

TPU asta e un site unde ne ajutam intre noi

| Mosotti a răspuns:

Da, ma identific cu sexul pe care-l am.

| Celcestietot a răspuns:

Da. Tu?

| Celcestietot a răspuns:

Cred ca exagereaza la partea cu vocea feminina. Ar putea sa rezolve cele considerate de el probleme, nu este asa de greu.

A zis ca toate sunt dupa el thinking

| Celcestietot a răspuns:

Ceee see intampla aici laughing? Pe bune sau la misto, ramane un paradox rolling on the floor

| Celcestietot a răspuns:

Enigma RAY-ului

| RAY a răspuns (pentru Celcestietot):

Obsedat de existenta mea rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor

| Celcestietot a răspuns (pentru RAY):

Hmm, ce situatie complicata cool

| RAY a răspuns (pentru Celcestietot):

Ce e complicat?

| RAY a răspuns (pentru Celcestietot):

Un barfitor ce este potrivit bibliei? + a rade de aproapele tau

„Când vorbeşti cu aproapele, socoteşte dacă vorbeşti cu el având smerenie, cumpătare şi seninătate, și atunci continuă discuţia; dacă însă lucrurile nu sunt astfel, păzește toate în gândul tău; dacă eşti tulburat, nu vorbi nimic, pentru că răul nu naşte binele. Rabdă însă până ce gândul tău se va linişti, şi atunci grăiește cu pace."

Cu bârfitorul nu trebuie să te întovărăşeşti: „Cine trădează taina umblă ca un defăimător şi nu te întovărăşi cu cel ce are mereu buzele deschise." (Pilde 20, 19)

Chiar dacă avem o dispută cu cineva, bârfa trebuie evitată: „Ceartă-te cu aproapele tău, dar taina altuia să nu o dai pe faţă" (Pilde 25, 9) Biblia ne învaţă să nu ne pronunţăm asupra unor chestiuni pe care nu le cunoaştem deplin, deoarece s-ar putea să fim umiliţi la aflarea adevărului: „Nu grăi de rău pe slugă la stăpânul său, ca nu cumva să te blesteme şi să te silească să-ţi ceri iertare." (Pilde 30, 10) Bârfa este o formă de autodistrugere: „Păziţi-vă deci de vorbele cârtitoare şi deşarte şi feriţi limba voastră de clevetire, fiindcă vorba cea mai tainică nu va trece fără pedeapsă şi gura mincinoasă aduce sufletului moarte." (Înţelepciunea lui Solomon 1, 11) În fine, bârfitorul este un nebun, în sens biblic, adică un om care se împotriveşte binelui (ne-bun): „cel ce răspândeşte defăimarea este un nebun." (Pilde 10, 18). pentru a scăpa de bârfitori este necesar să devenim înţelepţi: „Când înţelepciunea se va sui la inima ta şi ştiinţa va desfăta sufletul tău, Când buna chibzuială va veghea peste tine şi înţelegerea te va păzi, Atunci tu vei fi izbăvit de calea celui rău şi de omul care grăieşte minciună" (Pilde 2, 10-12).

Citeste mai mult: adev.ro/pbdbny

| Celcestietot a răspuns (pentru RAY):

Totul.

| Celcestietot a răspuns:

Deci, RAY minte?

| RAY a răspuns (pentru Celcestietot):

Astia tot imi spun de minore culmea nicu una nu a slis vreodata asa ceva, mai sus e mesajul unei fete de vreo 20 de ani de pe discord, nu vreau sa-i dau nume o stie si drimmero poate confirma si el asta

| RAY a răspuns (pentru Celcestietot):

Sa vedem si noi minora aia, ca sunt curios

| RAY a răspuns (pentru Celcestietot):

Asta ma face mincinos si totusi se foloseste de afirmațiile mele, sa vezi cat de logic gandeste, e adevarat doar ce vrea el, daca sunt mincinos inseamna ca toate afirmatiile alea nu sunt adevarate in acest caz a spune ca dovedesti ceva este non sens, nu stiu ce are asta cu mine dar un creștin adevărat nu iti barfeste aproapele sau il. judeca, se crede dumnezeu si asta, nu vad ce e rau in a face sexting dar nu cu minore desigur

| RAY a răspuns (pentru RAY):

în 16 Aprilie | Clytia a răspuns (pentru Cameliapantiru):
Știu că este o carte destul de grea. Sunt majoră, deci sper că am să o înțeleg. happy
Din cele 5 cărți pe care le-ai menționat, în afară de "Crimă și pedeapsă" (pe care o am pe lista de viitoare lecturi), le-am lecturat pe toate cu o deosebită plăcere. O altă carte clasică care mi-a plăcut, deși am citit-o acum câțiva ani, e "Doi Ochi albaștri"- Thomas Hardy. Iar dintre cărțile contemporane, cea care m-a impresionat cel mai mult și m-a făcut să plâng încă de la jumătatea cărții cam până la final este "Lumina dintre oceane"-Stedman M.L. O recomandat dacă nu ai citit-o!

În România o persoană este considerată ca fiind majoră dacă a împlinit vârsta de 18 ani.

https://ro.wikipedia.org/wiki/Majorat
în 16 Aprilie | Cameliapantiru a răspuns (pentru Clytia):
Având în vedere că ai 18 ani și ceva experiență de lectură, poți încerca să citești și "Război și pace". Cred că e momentul potrivit

https://www.tpu.ro/......a-fundita/

| RAY a răspuns (pentru RAY):

Apropo daca vorbesti cu o fata de 15 ani esti pedofil? ma crestinule dar sfantul duh ce era? fecioara maria avea 13 ani cand a facut sex cu ea, sa stiu si eu, numai vb de faptul ca in biblie scrie ca a viola o virgina dai niste bani si scapi care virgin era minora pana in 15, 16 ani

| Clytia a răspuns (pentru RAY):

Doamne ferește! Ce oameni obsedați... Un singur lucru am de spus, nu mă implicați pe mine în jocurile voastre bolnave de pe TPU.

| RAY a răspuns (pentru Clytia):

Cica esti minora in viziunea acestui obsedat de viata altora

| RAY a răspuns (pentru Celcestietot):

Asta se crede dumnezeu si ma judeca, ba ca am vb cuca am facut sexting cu o minora am demonstrat ca nu e adv, ba ca sunt pedofil ca vb cu doua fete minore, nu stiam inseamna ca si profesori care educa copii sunt pedofili, ba ca cica ma dau pshiolog, cine e daniel ala, el mai si spune ca dumnezeu se scrie cu d mare dar unde scrie in biblie sa iti judeci aproapele? Repet daca spui ca sunt mincinoș toate afirmațiile mele sunt invalide deci degeaba te folosesti de ele ma tobias obsedat de existenta mea

| mentholinks a răspuns:

Doar cine are mintea alterata nu se identifica.

| andreia67 a răspuns (pentru mentholinks):

Nu alterata ci doar diferita.

andreia67
| andreia67 a răspuns:

Nu. Eu m-am nascut de sex masculin dar ma identific cu genul feminin. Mi-am schimbat chiar si actele.

| RAY a răspuns (pentru andreia67):

Cica a avea jucarie te face mascul, ai dreptate

| RKBlue a răspuns:

Yep.You?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. Evident.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar nu stiu, nu ma apuc de citit ce spun ceilalti acum, dar am de comentat. Cand eram adolescenta mama mea deseori imi spunea ca as fi ca un baiat, si pe la scoala mi se spunea ca "nu sunt ca o fata". N-am inteles la ce se refereau, desigur ca nu aveam par scurt, sau stiluri masculine, chiar eram foarte feminina. Mai multi mi-au zis, si alte rude. Acum vorbind despre parul (de pe mana), verisoara-mea care o lauda mama mereu la mine, era mai paroasa. Chiar nu stiu de ce vorbeau asa despre mine, dar asa mi-au facut mie parerea despre mine insami, chiar credeam ca era ceva "ciudat" in legatura cu mine. Asa cum mi se vorbea, asa gandeam despre mine insami. Eu personal nu consider ca as fi "baietoasa" si cum se vorbeste, dar nah nu stiu ce gandeste lumea de li se pare asa ceva la mine.Si nu-s nici genu de fata sa faca prostii, poate asta a fost diferenta, hainele, machiaju si alte chestii de ******** poate asa se considera feminism de fapt. Si nu mi-a convenit niciodata ideea de a fi baiat. Dar cine face legea feminismului hmm. Unele cu tocuri care imi dau suturi pe la coltu strazii, probabil. Ca ea fardata arata femeie si eu arat a pustan de 15 ani fara. Ca ea e pe tocuri in fustite scurte si eu prefer sa port pantaloni lungi. Vai ea e dezvirginata de la 15 si eu incep sa plang cand mi se spune cuvantu.Si trec anii eu plang ca ea are chef sa rada, si e foarte feminina ca stie ******** si eu sunt o baba plangacioasa care inca n-a descoperit feminitatea de adolescenta.

| troleibuz a răspuns:

Celcestietot. Disforia de gen nu are legatura cu orientarea sexuala.

| CdeMetal a răspuns:

Daca te identifici ca altceva decat ceea ce esti ai probleme, multi care isi schimba sexul ajung sa se sinucida.