| MariaMariuca5 a întrebat:

Buna!
V-as ruga daca știți vreun expert imobiliar care ar putea să îmi facă prețul la o casa de vânzare. Este urgent!
Mulțumesc.

2 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu există experți. Dar sunt agenții sau agenți care pot să evalueze. dar să facă prețul, nu. Prețul rezultă la vânzare în urma unei negocieri.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai trebuie sa cauti pe cineva din orasul tau, care se ocupa cu asta. Poti oricand sa scrii pe Google orasul si agenti imobiliari si sigur o sa gasesti happy