| anonim_4396 a întrebat:

Va rog ajutati-ma. De fiecare data cand intru pe orice pagina pe internet scrie Hopa! Google chrome nu s-a putut conecta si bla bla, pe orice pagina pe care intru! Nu, nu e de la chrome, asa imi apare si pe explorer si pe mozila. angry I-am facut windows nou dar tot asa e, merge perfect dupa ce il sting si il aprind din nou nu mai merg paginile de internet. Care o fi problema?

2 răspunsuri:
| 1234avg a răspuns:

Nu ai avut internet... Sau nu iti mai merge(s-a stricat).Sau nu stii cum sa il activezi!

| 愛日本 a răspuns (pentru 1234avg):

Merge! Daca merge yahoo messengerul logic ca merge internetul