| anonim_4396 a întrebat:

Buna va rog foarte frumos sa ma ajutati.As vrea sa stiu ce program sau ce trebuie sa fac ca sa ma filmez in-trun joc exemplu(outlast)asa cum face (Codrin Bradea,Pewdiepie,etc...) sa filmez jocul stiu ca se poate folosi (bandicam, fraps...)dar pentru webcam ca sa ma filmez pe mine cand ma joc ce trebuie sa fac sau ce program trebuie sa instalez?
Dau funda

3 răspunsuri:
| Andrey_Andrei_1997 a răspuns:

Hypercam 3. Mie imi merge bine.winking Iti recomand sa intri in joc de inainte sa pornesti filmarea apoi il minimezi, pornesti filmarea si intri repede in joc.

| GrIg0RiE a răspuns (pentru Andrey_Andrei_1997):

Bine dar vreau sa stiu ceva de webcam cum sa il pun dau ce program trebuie nu ca sa il filmeez jocul

| Andrey_Andrei_1997 a răspuns (pentru GrIg0RiE):

Depinde ce PC ai.