| anonim_4396 a întrebat:

Buna!

Va rog ma puteti ajuta?
Sunt admina la o pagina de facebook si nu mai stiu ce sa postez. Imi puteti da niste idei?
Funda! :*

Răspuns Câştigător
| strawberry03 a răspuns:

Sigur...dar spune-mi pagina sau...da-mi cateva detalii. poti sa-mi trimiti un mesaj privatwinking

5 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Da sigur ca te putem ajuta, doar stim despre ce este pagina, nu?

| ღNameღ a răspuns:

Jocul cu rima ( tu zici un cuvant si ei sa gaseasca rima ).
Alege intre ( o poza/ o alta poza )
Ghicitori
Concursuri
Intrebari conversionale ( ce mai faceti? / cine e on? / cine asteapta scoala? )
Succes;*

| madlenne1 a răspuns:

Puteti pune jocuri de exemplu pune statusul potrivit pozei, sau ghiceste vedeta sau altceva :
-pune statusuri
-pune o poveste
-pune un album :buze pentru fiecare zodie sau tinuta potrivita fiecarei zodii1

fundalove struck

| RedHair57 a răspuns:

Esti singura admina?

Poti sa ma pui pe mine admina [ de proba] si sa crestem pagina impreuna.

M-as bucura sa iti fiu de ajutor. Daca te pot ajuta, lasa-mi un mesajwinking

| MariaBeatrice a răspuns (pentru RedHair57):

Nu. Eu sunt content (Creatoare) sad Imi pare rau.
Daca eram manager cu siguranta ai fi printre adminele paginii
:*love struckAstronautii Chic:*x

Imi pare rau :* :* sad