| AngelSchroder98 a întrebat:

Buna, va rog sa fiti seriosi, fata de care imi place, mi-a zis ca are prieten, dar cand merg in localul unde ea lucreaza, tot se uita dupa mine, adica am iesit afara la o tigara si ma uitam prin geam cum ea se uita in locul unde am stat, cand sunt prin preajma ei devine activa vesela, ceva gen... nu stiu ce sa cred acum, sunt artist pictez si fac tatuaje, etc si i-am facut un mic cadou si l-a acceptat dar, acum nu stiu ce sa spun. Dati un sfat ceva, va rog am incredere in voi, va rog sa imi raspundeti sincer si cu seriozitate

3 răspunsuri:
| Furnicuta000 a răspuns:

Poate cand a aflat ca o placi i-ai starnit interesul.
Cand mie imi place de cineva, ma uit insistent la el. Daca ea nu era deloc interesata de tine te-ar fi ignorat, dar ar fi foarte urat din partea ta sa te bagi in relatia ei.

| QElenaBoghiu a răspuns:

Bună, eu sunt fata și îți pot răspunde la întrebare rolling on the floor

Deci fata are prieten și ce?
Fetele sunt mai retrase nu își exprima sau arata sentimentele.
Din ce ai scris am tras concluzia ca te place.
Te poate place ca ești atent cu ia
Sau te poate place ca un amic viitor iubitwinking
Încearcă sa o inviti în oraș, dacă acceptă înseamnă că are sentimente pentru tine dacă nu înseamnă că doar te vrea ca un amic.

| AngelSchroder98 explică (pentru QElenaBoghiu):

Asa sunt eu atent, cu toata lumea nu sunt perfect dar consider ca o atentie si un gest iti schimba ziua, avem nevoie si de atenitie, pa langa bani sau material, suntem oameni ce naiba, mersi pentru mesaj