| Dienusha93 a întrebat:

Va rog sa imi raspuns la intrebare si sa imi oferiti sfaturi sunt foarte speriata.Am 19 ani si sunt cu prietenul meu de 2 ani jumatate. Suntem amandoi virgini, cu toate ca el vrea, problema este la mine pentru ca imi este frica de penetrare. Ceea ce ma ingrijoreaza este faptul ca mie mi-a venit ultima data menstruatia pe 10 martie, in aprilie deloc, iar acum suntem in 3 mai.deci se face o luna in care mi-a intarziat.(aveam ciclu regulat, cel putin asta consider, imi intarzia 2-3 zile maxim 1 sapt., deci niciodata o o luna. Intrebarea este: se poate ramane insarcinata chiar daca numa' ne-am jucat fara o penetrare care sa duca la dezvirginare si o ejaculare pe corpul meu, repet nu s-a intamplat mai mult?

2 răspunsuri:
| irina20 a răspuns:

Insarcinata in mod sigur nu esti.E posibil sa fie vreo dereglare hormonala.Nu fi speriata si mie mi s-a mai intamplat.

| albastrualb77 a răspuns:

Nu, clar nu ai cum sa fii insarcinata.