| TAI a întrebat:

BUNA!
Va rog sa imi spuneti care sunt pasii de urmat ca sa postez pe Facebook textul cunoscut,, AM INCEPUT STUDIILE LA FACULTATEA...'', IMPREUNA CU SIGLA FACULTATII.
Am reusit sa adaug la studii, in profil facultatea, dar nu reusesc sa postez aceasta mult-folosita formula.
Va multumesc din suflet!

Răspuns Câştigător
| deeeaqq a răspuns:

Intră pe profilul tău și unde spune "Creează o postare" ai o secțiune cu "Evenimente din viață".

https://prnt.sc/Ovde5wGlsEa_

^intri pe "Evenimente din viață", alegi educație >>> școală nouă și dupa iți adaugi facultatea la care ai intrat