| gabitza05 a întrebat:

Buna!

Va uitati la super bingo metropolis? Ce parere aveti de premiile mari care se castiga cum ar fi.900 de milioane, 550 de milioane? Eu cred ca mai bine ar fi premii mai mici dar mai mult castigatori cand extrag bilete pentru a avea mai multe persoane sanse de castig.

Ps: de unde au ei atatia bani cand romania, si nu numai, e in criza?

12 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

De la aia care cumpara bilete. Milioanele de oameni care ii imbogatesc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Are dreptate"psiholoaga"
Voi cumparand bilete faceti dublul sumei pe care ei ii alocahappy si asa ei se umfla la buzunar si voi saracitzi.
Mi'a mai povestit mama k a mai fost si at lumea a saracit.
De ex cu diaconescu. sms-ul la ei e 3 euro. daca dau 3 milioane?happycaastiga 9 milioane de euro dintr'o seara. si sincer dau mai multi de 3 milioanehappy. si voua va dau numa 1-2 maxim si cu 8 raman eihappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar asa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ei au bani din vanzarile biletelor plus tva si altele de fapt biletele sunt 1, 6 bani dar ei le vand la 4, 8 lei restul e comisionul!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiti ce numere s-au extras in seara asta? Eu nu am apucat sa le notez de la inceput. Spuneti-mi si mie daca le stiti! multumesc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din vanzarea de iluzii adica de bilete.Stiti cu cat plateste un amarit de agent care sta toata ziua in frig si in ploaie cu 400 de lei pe luna si mai stiti cit incaseaza un agent mediu pe luna ...in jur de 11000

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cumpar bilete din 18. 09. 09 si nimic nu am castigat in plus nici ca am auzit un om la mine in oras sau periferie, cum ca ar fi castigat la bingo. am realizat ca daca nu cumpar bilete, sigur am castigat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bingo metropolis o mare porcarie voi mai credeti in mosi craciun eu nulaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mirajul imbogatirii fara munca si peste noapte e de cand lumea si evident exploatat de cei care chiar profita de el. Ei profita de cei care au naivitatea sa creada in astfel de minuni. Ei creeaza iluzia si tot ei profita. Chiar nu-si pune nimeni problema in legatura cu sentimentele super-generoase ale celor care organizeaza astfel de
mizerii ieftine de cate ori noi toti trecem printr-o criza. Ei castiga de nu stiu cate ori banii pe care ii dau ca premii si pe care foarte probabil ca ii dau unei clientele.Si fac asta cu deplinul acord al statului care isi ia partea lui. Un mijloc deloc rafinat de a ne prosti.Romica si Cornel isi fac numerele noi dam poate ultimii din casa si... Eu unul cred ca singura posibilitate de riposta ar fi sa nu ne mai lasam prostiti.Nu mai cumparati bilete. Banii vostrii, ai fiecaruia in parte nu par multi dar adunati de la sute de mii de fraieri... Nu le mai alimentati afacerea stimati oameni buni. Ei ne prostesc fara pic de rusine si noi inghitim. Nu merita sa va bateti joc de putinii bani ai vostrii castigati cu truda. Eu asa v-as sfatui dar daca voi tot insistati, continuati. ei vor castiga sigur in continuare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Super Bingo Metropolis o inselatorie. Cititi Comentariile de pe http://www.viataderoman.ro/pareri-despre-super-bingo-metropolis Oare cum o fi posibil sa castigi si sa nu iti de-a banii si sa iti spuna ca biletul il verifica politia procuratura, etc

| catalina1121 a răspuns:

Sunt sigura ca aceste premii se dau stiu pe cineva care chiar a castigat, sunt mii de oameni care s-au imbogatit: http://www.superbingoromania.ro/

| scorpion10000 a răspuns:

Nu stiu dar nu mie se pare logic ca ei trag numai din bucuresti sin toate sectoarele si mai putin din toate localitatile