| brokxy a întrebat:

Vi se par safe aparatele alea de la parcurile de distractii? Era sa alunec jos de pe o roata care se invartea in aer, stiti roata aia de jos tot urci in sus si se invarte foarte repede care era la vreo peste 4 metri inaltime? Nu avea centura decat o bara metalica si ceva scaun de plastic alunecos. Gen bara aia mi-a trecut pana la piept ceea ce nu e normal.

6 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Ce-i aia "safe"?

| brokxy explică (pentru sierra1):

Sigur, in siguranta
am intrebat daca e sigur sa te dai pe acele aparate

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Nu ma urc niciodata in astfel de improvizatii. Se vede ca sunt porcarii nesigure, asta e si ideea: sa aiba un pic de actiune si mamelucii care nu prea ies din casa.
Oamenii normali au parte de riscuri involuntare, nu au nevoie de asa ceva.

Răspuns utilizator avertizat
| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru ThePrinceOfAllSaiyans):

Lasa fierataniile cu bilet.
Solutia perfecta e asta
https://youtu.be/hEaKCnN020k

| Justme1997 a răspuns:

Nu sunt foarte sigure, s-au întâmplat destule accidente grave.