| intrebarede100depuncte a întrebat:

Vi se pare normal ca o fata de 22 de ani aproape nu a sarutat niciodata un baiat, nu a vorbit niciodata cu un baiat si nici nu exista un baiat in viata ei in momentul acesta?

10 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nimic anormal. Nu există o normă.

| Celcestietot a răspuns:

Nu este nicio problemă. Bine că nu ești o kurva ca multe alte fete.

| Endoryus a răspuns:

Nu e normal. Ori esti urata, ori nu prea inteligenta, ori ai un caracter infect. Schimba ceva daca nu iti convine situatia, asta daca nu vrei sa ajungi la batranete cu casa plina de pisici.

| CleanHeart a răspuns:

Eu zic ca o sa fii o mandrie pentru viitorul tau iubit, e momentul totusi sa comunici putin cu ei si stai linistita ca esti cat se poate de normala, majoritatea copilutelor sub 18 ani au avut deja o gramada de relatii, se cred deja pline de experienta si cate si mai cate, tu esti diferita asa ca simte-te speciala fata.

| intrebarede100depuncte explică (pentru CleanHeart):

Nu stiu cat de mândru ar fi... mă tem sa nu ma subestimeze doar din cauza lipsei de experienta. Și o să fac și multe greseli, fiind la prima relație. Dar ma simt cam fraiera, nu mă observa nici unul, nu mă bagă în seamă, trec ca o fantomă peste tot. Nu îmi mai rămâne decât să mă duc eu la un baiat, pentru că nici unul nu schiteaza nimic fata de mine. Si cunosc fete mai mici care au iubiti de ani de zile și na... mă simt în urma. Parca vreau să mi se întâmple și mie o datăhappy

| anonim_4396 a răspuns (pentru intrebarede100depuncte):

N-ai încredere în tine, asta e problema ta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vise.As avea impresia că îți bati joc de mine daca mi-ai spune asta, că mă minți, nu cred că există așa ceva. Dar cred că zici adevărul pentru că nu te-am întrebat, mi se pare interesant. Dar totuși as vrea să știu de ce.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e ok., si absolut sigur exista un motiv foarte intemeiat in spatele intrebarii. La baieti hai ca se mai intampla., Dar la fete Nu
Ori ai avut niste parinti extrem de stricti, probleme de familie etc. Ori diferite boli.,
Orice fata oricat de urata., ar fi si sa fie de peste 100 de kg., tot are relatii cu baieti pana la varsta aia.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e normal. Inseamna ca nu ai avut viata sociala pana acum
Pana la varsta asta creierul tau avea nevoie de experiente sociale complexe ca sa se dezvolte normal

Răspuns utilizator avertizat