| AndreiAndrei260111 a întrebat:

Buna, vine ziua bunicului meu, împlinește 80 de ani, ce cadou sa-i cumpărăm? Sa fie ceva mai special, extravagant, el a fost lăutar toată viata, nu se mulțumește cu adevarat de cadouri mai normale, deși pare fericit când primește orice, in sinea lui, stiu ca dorește extravaganta, originalitate, ca toate lucrurile pe care le face el, anul trecut i-am cumpărat um set de 100 de vinuri din Italia pentru crama lui, deci e exclus vin anul asta

5 răspunsuri:
| danbnz a răspuns:

100 de pizzawinking

| Furnicuta000 a răspuns:

Eu ma gandeam la ceva modest dar cand ai zis ca i-ai luat 100 vinuri pentru crama lui, am zis ca trebuie sa gandim la un alt nivel laughing
Poate o motocicleta?

| AndreiAndrei260111 explică (pentru Furnicuta000):

Hmm. ar fi o idee buna? Mulțumesc mult

| FreddieM a răspuns:

Puneti bani toata familia si luati-i un breloc cu desfacator de dopuri. Va ramane cu adevarat surprins mosul.