| lauralaura1999 a întrebat:

Bună, vine ziua unui prieten și as dori sa ii fac un hanorac personalizat. E pasionat de mașini și as dori un citat drăguț! Dacă se poate sa ii conțină și numele

Răspuns Câştigător
| răspundtot a răspuns:

Ai venit cu viteza legală în viața mea

| lauralaura1999 explică (pentru răspundtot):

Mulțumesc! Chiar e o idee superba?

3 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Citat dragut, care sa ii contina si numele pe care nu il stim.
E cumva Paul Walker? Cu ala sunt cateva citate penibile thinking
Eu zic sa nu te faci de rusine incurcand instagramul pitiponcesc cu o pasiune barbateasca. Spune-mi care e masina lui preferata, gasim o versiune de top pe google (desen sau poza), si comanzi hanoracul cu poza printata pe el.

| răspundtot a răspuns:

Deja am fost ales câștigător dar mai am numa : RPM : Rămâi Important Pentru Mine