| anonim_4396 a întrebat:

Bună
Voi a-ți avut întâmplări paranolmale?
Vreau sa îmi descrieți întâmplările.
NU vreau comentări de la oamenii care nu cred sau văzut.

5 răspunsuri:
| SilentRain a răspuns:

Da, am avut apa calda la dus
Și pot sa jur ca am văzut o strada fără gropi

| sadrian46 a răspuns (pentru SilentRain):

Da și eu, am văzut,
Iepure mergând călare,
Și studentă fată mare.

| Steregoi a răspuns:

A trecut o vibratie pe langa urechea stanga in timp ce dreapta era la perna de parca era o prezenta in camera unde stateam intins pe pat. Era o zi cu soare si linistita. Mi se zbarlise parul de frica. Am facut o rugaciune si a plecat.

| TheodorDarius a răspuns:

Intr o zi s-a deschis usa de la dulap singura.
saaau
am auzit cum s-a apasat un buton de la tastatura singur in timp ce eu eram in pat.
saau
stateam la pc si s-a auzit de vreo doua ori ca si cum cineva ar fi atins geamul. Altele nu mai am, acum povesteste si tu intamplarile tale