| Vikaa a întrebat:

Buna,voi ce ati alege,Iphone sau Samsung? argumentati. Nu de alta, dar vreau sa imi iau telefon nou.

Răspuns Câştigător
| SG1995 a răspuns:

Am Iphone, dar l-aș schimba oricând pe un Android de tip Samsung și Hwawei, de ce? E mult mai la îndemână decât un Iphone, mai ale prima dată până te chinuiești cu setările, crearea de cont pe cloud and etc.

8 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Eu unul sunt fan Samsung, bateria e mult mai rezistenta, design-ul imi place mai mult la Samsung + de asta, Iphone-urile nu sunt de mine, nu exista acea compatibilitate.

| Mosotti a răspuns:

Samsung, pe Android ai multe softuri si jocuri gratuit chiar daca mai bate reclame, nu deranjeaza prea tare, la Iphone totu trebuie platit.

| Celcestietot a răspuns:

Samsung. Androidul este mai bun, deoarece te poate localiza daca esti rapita. Am inteles ca Iphonurile se descarca foarte repede sau se blocheaza la frig.

| LoveSleep a răspuns:

Huawei.

| Dismally a răspuns:

Samsung. Toate produsele Apple sunt mediocre pentru pretul cerut.

| Yurisa a răspuns:

Eu mi-am luat recent un Xiaomi si crede-ma ca e cel mai bun telefon pe care l-am avut la un pret atat de mic laughing Samsung nu am avut, dar nu recomand Huawei, mi se bloca incontinuu

Răspuns utilizator avertizat
| RobertIDiablo a răspuns:

Samsung. Bateria tine mai mult incarcata si nu ai probleme sa se stinga de la frig.