| AnnonnyMa a întrebat:

Buna!.
Voi ce muzica ascultati?

15 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ceva disco.Anii `80-`90.

| sublime89 a răspuns:

Muzica buna.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Diverse genuri si subgenuri printre care si rap: http://www.youtube.com/watch?v=I4k72-kggdo&hd=1

| fadnox a răspuns:

Din casti

| neca a răspuns:

Ascult orice melodie mi se pare buna, dar cred ca o parte mare din melodiile mele preferate sunt rock sau folk metal

| KateMiddleton a răspuns:

Rock

| Zerathull a răspuns:

Amon amarth. Dimmu borgir,Megadeth,Satyricon, Disturbed, Slipknot si mai este un tip carea canta la chitar acustica, are niste melodii foarte bune, se numeste Acousticlab.

| Allesya1097 a răspuns:

Pop tu?

| AnnonnyMa explică (pentru Allesya1097):

Marilyn Manson,B.U.G. Mafia, Parazitii, Andra, Lora, Nimeni` Altu.

| Ciggaretto a răspuns:

Sunt cu capul in nori - 3 sud est

| razvanisor a răspuns:

Maximilia zbor cu parapanta