| Luci2000 a întrebat:

Voi ce simtiti cand mintiti?

Răspuns Câştigător
| EuILSustinePeCristi202 a răspuns:

Sincer vorbind, eu simt un sentiment de frica si 10-15% panica, atunci cand nu am minciuna bine pregatita!
Frica mea se datoreaza faptului ca as putea fi prins, si ma inrosesc putin sub ochi.La acest lucru, avantajul meu este ca foarte putini oameni din viata mea cunosc acest lucru!

6 răspunsuri:
| Bojthe a răspuns:

Eu mint cu atata lejeritate incat oamenii raman stupefiati. Depide si pe cine vrei sa minti si cat de credibila e minciuna

| MaDeclarFan a răspuns:

Eu nu simt nimic in afara de satisfactie laughinglaughing

PS: pentru EuILSustinePeCristi202 - acum stie o tara intreaga ticul tau, dar stai linistit-nu te paramwinking

| EuILSustinePeCristi202 a răspuns (pentru MaDeclarFan):

Multumesc! Oricum port ochelari si de asta nu prea se observa!

| MaDeclarFan a răspuns (pentru EuILSustinePeCristi202):

Doamne,vreau si eu un tic ca asta big grin

| Iulian03 a răspuns:

Nu.

| paulthegame a răspuns:

E un sentiment care te face sa te simti prost si te inrosesti la urechi ochi., nas/ s