| SunIsUp a întrebat:

Voi credeti ca ne-am creat Dumnezeu sau ca am evoluat din maimuta? happy

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Din multe vorbe de la experti cica am evoluat din maimuta dar acea maimuta nu a aparut singura si pana la urma tot dumnezeu ne-a dat viatawinking

6 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Mi-e de ajuns sa cred ca am fost rodul iubirii parintilor mei. Restul e subiect de polemica, e mizerie intr-un final!

| justme_2041 a răspuns:

Eu cred ca Dumnezeu, e si aiurea sa ne evoluat maimutele.sanatate si multi pupici:*:*:*

| shtephie a răspuns:

Cu siguranta ne-a creat Dumnezeu happy

| RUMBURAK a răspuns:

Eu sincer prefer sa cred ca sunt creatia lui Dumnezeu decat ca sunt urmatoarea treapta pe scara evolutiei dupa un cimpazeu.

| Gandacelu a răspuns:

Dumnezeu a creat maimuta-apoi maimuta a evoluat asa mult ca sa ajuns la oameni happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dumnezeu na creiat cred ca dumnezeu nacratcredima