| BiancaDenisa a întrebat:

Vreau niste mesaje pentru colege. Termin incurand clasa a 5-a si vreau sa dau unor fete niste felicitarele cu mesaje de despartire.

Răspuns Câştigător
| OXxana a răspuns:

Pai cum de despartire ca dupa vacanta va vedeti iar dar marog nu conteaza asta.Ma bucur ca am terminat cls 5 impreuna ati fost niste colege si colegi minunati sper sa aveti parte de mult spor la invatat in continuare si sa va mai trec prin gand pana ce ne vom revedea din nou