| DianaCD a întrebat:

Vreau sa fac o comanda pe net, insa nu stau in oras, ci undeva la 5 km de el big grin. Vreau sa fac o comanda pe net si sa-mi vina prin posta. As vrea sa stiu daca pot da o adresa din oras pentru a veni acolo la posta. Sau cum trebuie sa procedez pentru a veni la posta din oras?
Multumesc!

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Adresa ta aparține unui oficiu poștal, interesează-te exact la care ești!
Pa, pa.

2 răspunsuri:
| DianaCD explică:

Imi cer scuze ca m-am repetat big grin

| Legiuitoarea a răspuns (pentru DianaCD):

Bună. Nu a observat nimeni, stai liniștită. O noapte senină. Pa, pa.