| Neutrull a întrebat:

Vreau sa filmez un videoclip. In ce tara credeti ca ar fi cel mai bine sa il filmez?
Dau funda pentru cea mai buna tara.

Răspuns Câştigător
| sierra1 a răspuns:

Noua Zeelandă e brici - dă o fugă acolo!

8 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Poti sa il filmezi si in Romania, avem destule locuri foarte frumoase in tara

| Bondarel99 a răspuns:

Neutrull intreaba:
"Zilele trecute am fost in Londra sa filmez un videoclip. Acum vreo 10 zile l-am postat pe Youtube dar din pacate nu are nici o vizualizare. Vreau sa mentionez ca videoclipul e public si nu pe privat. Am postat linkul pe mai multe siteuri si tot nu are nicio vizualizare.

Intrebarea mea e: am fost in Londra pe degeaba?"

Sincer sa iti spun, nu tara e problema laughing

| Hammurabi a răspuns:

Tanganika.
Exotică.

| IoanaRoman09 a răspuns:

Irak

| Quassaar a răspuns:

Mergi in Tibet, poate îți vine și mintea la cap..hehe

| Neutrull explică (pentru Quassaar):

Nu treubia sa imi raspunzi. Nu am nevoie de raspunsuri mistocare si de mistocari

| Quassaar a răspuns (pentru Neutrull):

Stai frate nu te zburli! Faza cu Tibetul ți-o recomand, sunt panorame unice.