| Delia a întrebat:

Buna,
vreau sa-i cumpar fetitei mele de ziua ei un telefon cu touchscreen si sa fie bun si pentru navigare pe internet. Buget pana in 500 lei.Va rog mult idei.Multumesc

Răspuns Câştigător
| StangaciuGeorgeRazvan a răspuns:

Sărutmâna doamna Delia.Un telefon cu standarde feminine ar fi un model din următoarea listă.Propun a alege o culoare cât mai preferată a fiicei sau cât mai feminină. Toate aceste telefoane care vi le-am pus la dispoziţie au touchscreen şi toate opţiunile de care ar avea nevoie un adolescent, plus că beneficiaţi şi de livrare gratuită. Accesaţi pagina următoare: http://profitshare.emag.ro/....../click.php să vă fi fost de folos, vă doresc o zi aşa cum vreţi şi la mulţi ani fiicei.

7 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

NOKIA Express Music. E perfect pentru internet si are o memorie buna.

| SashaPieterse a răspuns:

Pai,Samsung corby ar fi bun pentru aceasta situatie dar are net doar daca ii pui credit si activezi optiunea de net!
ma bucur ca te-am ajutat!

| csdeaglecs a răspuns:

Iphone 2g 8GB zic eu, e cel mai bun

| ConnectRo a răspuns:

Buna, poti verifica si pe site-ul www.connect.ro, este site-ul revistei de telefoane mobile si au topuri si articole despre noile telefoane

| mOcoOvu a răspuns:

Eu zic LG Cookie Fresh. Are o colega si este foarte frumos. love struck

| Corinutsaa a răspuns:

De unde esti?
am eu unu la 3 milioane
in am de cateva luni!
si vreau sa-l dau pentru ca nu mai imi place
straight face

| BideuAntiDeDeCareSeMarsupiazaInVazinCuPixul a răspuns:

Poti sa ii ei unul de fix 500 ron unu pe retea Vodafone si are si internet,touchscreen, camera foto, camera de filmat si arata frumos
Primesc fundita? puppy dog eyes