| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa ii cer niste bani astazi unui fost sugar daddy care a venit recent in Romania si nu stiu cum sa ii cer. I-am spus ca astazi este ziua mea insa avea ceva treaba si a spus ca ma suna mai tarziu sa discutam. Insa eu am nevoie de bani urgent. Vreau o idee de mesaj, ce as putea sau cum as putea sa-i spun direct ca vreau bani?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

O fosta colega de job avea câțiva de genul și vorbea cu ei pe Facebook și așa țineau legătura. Sper că nu ești ea. Totuși ea presta fara inhibiții, cel puțin din ce îmi povestea

| Csander a răspuns:

Eu ma gandesc in moemntul asta cat de bine s-ar vedea flacarile pe tine.