| simina23black a întrebat:

vreau sa ii fac un desen profesorului meu de istorie. Aveti vreo idee? (El asculta muzica rock, poate va ajuta laughing )

Răspuns Câştigător
| scorpiaX a răspuns:

Eu sunt rockerita... dar depinde... daca chiar vrei sa aiba legatura cu rockul...
1.iti sugerez un schelet sare canta la o chitara electica... in timp ce scheletul sta pe boxa picior peste picior (desenul fiind alb-negru ) iar in mana lui dreapta tine o penita din flacari.
2. Daca vrei sa aiba legatura cu istoria... deseneaza.l pe blad tepes. stand cu spatele iar in dreapta si in stanga lui... sa fie armata turca... fiecare om din armata sa fie infipt intr.o tepusa...
3. Daca vrei combinate... iti sugerez sa desenezi un şoim cu o chitara in plisc, soimul sa aiba penele de la aripi in flacari, iar peisajul din spate sa fie muntii acoperiti de zapada

5 răspunsuri:
| Prezidentul a răspuns:

Cu ce ocazie ii fac un desen profesorului de ISTORIE?

| simina23black explică (pentru Prezidentul):

Anul acesta termin si e profesorul meu preferat si el e singurul profesor care mi-a zis sa nu ma las niciodata de desen happy

| CatelusaCuParulCret a răspuns:

Gen o egipteanca cu o chitara rock in mana happy. Depinde de stilul profesorului tau.

| scorpiaX a răspuns:

Scuze, si eu desenez... dar e greu sa explici / sa arati ceea ce gandesti :3

| TheMchαnix a răspuns:

Desenează-l pe Thor pe vârful unui munte cu o chitară ce seamănă cu ciocanul lui în mână.