| simplu0 a întrebat:

Buna vreau sa imi schimb numele pe facebook si nu stiu ce nume sa pun straight face Eu ma numesc Ioana Daniela si raspunsul cel mai bun primeste fundalove struck Scuze de categorie big grin

Răspuns Câştigător
| edyzz12 a răspuns:

Ioana Si Atat!

20 răspunsuri:
| DarkOrbitMoon a răspuns:

Se ce nu-ti pui numele tau?

| simplu0 explică (pentru DarkOrbitMoon):

Pentru ca il am si vreau sa il schimblaughing)

| DarkOrbitMoon a răspuns (pentru simplu0):

Bine,m-am prins.Dar asa ceilalti te vor recunoaste mai greu.

| simplu0 explică (pentru DarkOrbitMoon):

Ideea e ca am avut si numele meu si acum e Ioana Dnl, dar vreau sa fiecv mai grelut ceva care sa imi placa big grin

| simplu0 explică (pentru DarkOrbitMoon):

Fie ceva*

| DarkOrbitMoon a răspuns (pentru simplu0):

Simpu Ionela Daniela.thinking

| simplu0 explică (pentru DarkOrbitMoon):

laughing Ionela? Nu imi place numele astalaughing fara suparare big grin

| DarkOrbitMoon a răspuns (pentru simplu0):

Scuze,nu stiu de ce am citit Ionela.laughing
Am in clasa o colega "Ionela Daniela", poate din cauza asta.Scuze din nou.

| simplu0 explică (pentru DarkOrbitMoon):

Se mai intampla nu e nimic laughing) tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

ζσaηa Ðaηïℯℓa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poți folosi litere și caractere speciale de aici ca să creezi un nume amuzant
http://blog.dito.ro/articole/caractere-pentru-numele-hi5/

Aici poți scrie invers literele
http://blog.dito.ro/articole/scris-inversat/

Aici poți scrie literele în balon
http://www.bubbleballtext.com/

| dodicuta a răspuns:

Mi se pare aiurea sa nu iti pui numele tau. Intre prieteni mai merge, dar cand cineva va dori sa te caute, fi sigura ca nu te va gasi. Si eu caut unii colegi de la alte clase si normal ca nu ii gasesc.

| JustBlack92 a răspuns:

1.oana ela
2.ana ani
3.aniela ana (oana)
Cam atat imi vin in minte.

| Wechangetheworld a răspuns:

Eu zic sa folosesti tot numele Ioana Daniela, nu pune copilarii gen : "Ioana si punct; Ioana baa; Ioana maa sau alte prosti laughing Eu zic sa iti pui ori : Ioana Daniela ori Ioana - Daniela si numele de familie [extongueopescu] Eu zic ca asa e si mai usor sa te gaseasca prietenii, neamurile etc. Si eu Denisa Andreea la facebookwinking
Acum ramane la alegerea ta :*

| simplu0 explică (pentru Wechangetheworld):

Am avut si Ioana Daniela si acum il am Ioana Dnl dar vreau sa mi'l schimb nu prea imi mai place big grin

| MaraNicoleta123 a răspuns:

Danuta Yoคna

| MaraNicoleta123 a răspuns:

Danuta Yoคna happy

| MaraNicoleta123 a răspuns:

Dnuta Yoคna