| gbrL a întrebat:

vreau sa intreb si eu in special fetele voua plac astia chei? eu chelesc luama-r naiba si n-am nici 17 ani adica is deja chel prin parti si ma bate gandu sa ma tund chel decat asa. as vrea sa stiu daca este cineva sau cunoasteti pe cineva care a avut aceeasi problema si a folosit ceva si i-a crescut parul. app tata e chel.nu-mi place elok chel. ma simt urat tare

2 răspunsuri:
| BiancaDenisa a răspuns:

Eu iubesc baieti chei! mi se par super sexi si super moderni...app vrei o gagica faina care sa te accepte asa, chel?

| OnlyGirl a răspuns:

Tipi chei sunt chiar draguti :X
uita de exemplu cum e calin goia din trupa voltaj:X
http://www.google.ro/......tp?/imgres r:1, s:64&biw=1280&bih=580