| Bubuletz a întrebat:

BUna. Vreau sa merg intr-o tabara la vara la oglinzi in neamt si nu stiu daca este piscina pe acolo.Cine sta prin zona daca ar putea sa imi spuna si mie cam cum este si daca esti piscina prin zona. Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| ISaidHelloToMe a răspuns:

Buna!
O prietena de-a mea a fost acolo si a spus ca ii s-au intamplat tot felul de lucruri ciudate, mai ales ca intr-o poza era ceva negru in spatele lor desi era dimineata.
A auzit de la locatari ca era un baiat care plecase din camera si lasase tv-ul aprins si ca l-a gasit stins si a simtit ca se invarte ceva rece in jurul lui si dupa s-a facut tot negru si colegii l-au gasit mort.
Sau ca era un kuplu la un leagan si s-au certat asa tare ca el a omorat-o pe ea, iar peste cateva zile el se dadea in leagan si venise ea la el sub forma de fantoma si l-a transformat in papusa de mana, iar ea si kju sora ei mai mare s-au in leaganul ke pricina si au auzit un tipat de fata.
Nu stiu daca e adevarat, dar am auzti multe recomandari. S-a organizat ultima tabara in 2007 din kate stiu. Incearca pe net.winking