| VsH a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar un telefon nou si am doua variante : Nokia Asha 200 si Nokia Asha 302(tastatura QWERTY la ambele). Sugeratimil pe cel mai bun. Sfaturi va rog ♥

Răspuns Câştigător
| alex0110 a răspuns:

Eu iti sugerez sincer Nokia Asha 200, caci celalalt arata ca o caramida (nu in latime) si mi se pare mai bun si mai dragut.

| VsH explică (pentru alex0110):

Deodata mi-a placut si mie mai mult Nokia Asha 200, parca-i un pic mai feminin; D

3 răspunsuri:
| StephAnnya a răspuns:

Eu iti sugerez Nokia Asha 302, mie imi place mai mult si chiar pare mai frumusel decit Nokia Asha 200.

| VsH explică (pentru StephAnnya):

Oricum va multumesc la amindoi pentru pareri si sfaturihee hee)