| vladvladutzu9987 a întrebat:

Vreau sa trimit mesaj unui profesor pentru a-mi fi coordonator pentru licenta si habar n-am ce sa-i scriu. Stiu ca e penibil dar as avea nevoie de putin ajutor. Va rog

1 răspuns:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

E hai, si pana acum nu ai mai dat mailuri profilor?

Nu e penibil, stai linistit.

Te prezinti, ii zici exact la ce sectie esti si apoi il intrebi daca are locuri pentru licenta. Ii spui ce ti-a placut tie sa faci in facultate, pe ce ai vrea sa te axezi la licenta (sa stie si el) si ca daca are o tema libera sau poate daca ii propui tu una, si te incadrezi in conditiile necesare, ar putea sa iti fie profesor coordonator.

Doar da-i mail, in fiecare an il intreaba studentii asta. Plus ca primeste bani pentru asta. El abia te asteapta laughing

Succes sa ai la licenta si in viitor!