| Mirunagumitzadulshetraficantadegumitzecolorate a întrebat:

Buna vreau sa va intreb daca exista jocul tattomania pentru telefonul samsung s5230? Si imi mai puteti da sitteuri cu jocuri sau aplicati pentru samsung s5230 in afara de mobile 9 sau sitteul telefonului, please.

1 răspuns:
| CarzyPeople2015 a răspuns:

S5230.go.ro acolo gasesti tot ce vrei pentru telefon inclusiv filme sau chiar firmware-uri ca sa-ti faci telefonul ca un android ios si parca era unu si cu pisica aia rozlaughing. tattomania este parca si eu l-am avut acum vreo 3 ani cand am avut star 1.