| BOGOIFLORY a întrebat:

Vreau sa vad cateva seriale(care sunt terminate, sa nu astept) in vacanta asta. Ce-mi recomandati?

Răspuns Câştigător
| dadine a răspuns:

El barco-aventura,sf,dragoste,mister, are de toate.E captivant, te prinde de la primul episod.
The heirs-drama, comedie, dragoste.Cu adolescenti.Te captiveaza.
Actori frumosi si n-ai cum sa te plictisesti.
Dupa astea ar fi nice guy, 49days.
Primele 2 chiar merita, macar la primul ep sa te uiti.

| BOGOIFLORY explică (pentru dadine):

Imi dai si un link de unde sa le descarc pe primele doua? funda

| 49Days a răspuns (pentru BOGOIFLORY):

Eu le-am vazut online
el barco pe fsplay.net iar the heirs( e coreean) il gasesti pe seriale coreene online

4 răspunsuri:
| AtateaConditii a răspuns:

Lost si Game of thrones e bestial chiar daca nu are toate sezoanele:X.

| dadine a răspuns:

Daca te mai intereseaza e un site shush.se unde gasesti ce seriale vrei, simpatice si vechi si mai noi etc.