| elena_3173 a întrebat:

Vreau si eu cateva idei de martisoare si cum le realizez(adica ce materiale imi trebuie)
Merci, funda pentru cea mai buna idee.

1 răspuns:
| MaeRi a răspuns:

Pai pentru a realiza formele ai nevoie de plastelina fimo,se baga la cuptor si se intareste sau din aracet cu faina care se lasa pe calorfel o zi si se intareste. Dupa care iti poti cumpara de la magazine creativ clipsuri si ate de martisoare,sau modele,sau alte obiecte pe care le poti combina cu modelu facut,cum ar fi margele, sau ate colorate, si altele.