| SayMeSayYou a întrebat:

Buna:*Vreau si eu niste melodii foarte triste (de preferat in romana)Cele mai multe si frumoase primesc funda*

2 răspunsuri:
| Plague a răspuns:

Valeriu sterian - amintire cu haiduci; cargo - ploaia; vama veche - ana; pasarea colibri - vis de primavara; alexandru andries - cea mai frumoasa zi; vama - scrisoare catre liceeni; vama - scrisoare catre Fat-frumos; ursul trubadur - padure nebuna; Toate piesele astea, si multe altele de la trupele/artistii mai sus mentionati imi provoaca o stare de melancolie sau un fel de tristete fericita, imi rascolesc printre amintiri si le selecteaza pe cele moarte si cu un impact puternic asupra mea. Sper sa iti placa happy

| ioanaKevlar a răspuns:

Ada feat. Teasta - Minti murdare facute praf http://www.youtube.com/watch?v=Jnq-I3NIm6k