| xDxDxDxDxD a întrebat:

vreau si eu o "porecla" mai draguta si scurta pentru numele ionela, dau funditabig grin, mersi

Răspuns Câştigător
| Anna_8997 a răspuns:

Buna!

O porecla draguta pentru tine ar fi Winnie, ti-am vazut postarea si nu stiu de ce mi-a venit asta in cap. Nu trebuie sa vina de la winnie de push. Sa fie asa, o porecla dragutawinking

Winnie =]]]]

Sper ca iti place

Dar daca vrei de la numele ionela. Pooi...Ione, Ionica, Ioni

Nu prea am idei =]]]

Totusi... sper ca te-am ajutat :*

2 răspunsuri:
| Bunicul62 a răspuns:

Nely

| soADE a răspuns:

Ione,nela,iony,ela laughing altceva nu imi vine in minte acum:*