| anonim_4396 a întrebat:

Buna!
Vreau si eu sa am prieteni pe TPU.
Am un singur prieten si e aiurea.
Haideți sa ne împrietenim ca nu degeaba suntem pe "toti pentru unu".

6 răspunsuri:
| PainTech a răspuns:

Cred ca prietenia nu sta intr-un numar pe pagina de profil. Aici prietenia inseamna persoanele care incearca sa te ajute cand pui o intrebare si persoanele pe care le ajuti cand au o problema.
Cu toate ca mai sunt si cateva certuri pe aici cred ca toti putem invata cate putin de la restul.

Implica-te in comunitate, incearca sa ajuti unde poti. Mult mai valoros decat un numar mare gras pe un ecran.

| siriusblack98 a răspuns:

Si care rostul in treaba asta? De ce ai vrea multi ''prieteni'' pe TPU? Pentru socializare? Comunitatea de aici este una de o toxicitate iesita din barem. Maxim 20 de oameni ca lumea din peste 1 milion de utilizatori inregistrati, sau cati erau ultima data cand am citit eu statisticile.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si din prieteni multi te vor bloca mai devreme sau mai tarziu. Eu nu am blocat pe nimeni. Suntem toti pentru unul dar multi trag la oala lor, mici bisericute ca de obicei. Daca pomenesti de crestinism vei lua injuraturi de la atei, si invers.
Poti sa ma adaugi la friends happy nici eu nu am multi si nu sunt de mult timp pe aici

| Anonima163333 a răspuns:

Te-am adaugat ca prieten.
Intrebarea mea pentru tine este;
-cati ani ai?
P.S:eu am 13.happy

| Caricaturistafaralimite a răspuns:

Eu vreau?

| Andromeda2022 a răspuns:

Ok