| mariuka29 a întrebat:

vreau si eu urgent niste idei de intamplari ghinioniste... vreau sa fac un scurt metraj..cum gasesc un inel care imi aducea ghinion etc etc..si nu stiu ce chestii sa mi se intample! va rog..ma ajutati? dau FUNDA!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai de exemplu esti la o intalnire cu un baiat super dragut si ti se intampla tot felul de chestii amuzante si neasteptate.Sau esti intr-o excursie pe care o asteptai de mult si iti piezi avionul (sau ce transport vrei tu) si vrei sa gasesti alta solutie si te pierzi pe drum si intalnesti oameni ciudati care te ajuta sa ajungi la destinatie dar nu schapi de chinion in timpul drumului si chestii dintrastea.Cam atata mi-a venit sper ca te-am ajutat!