| W3R4 a întrebat:

Vreu sa merg la un liceu economic,la profilul "Turism si Alimentatie",si as vrea sa stiu, ce se studiaza mai exact la acest profil! Multumesc anticipat! love struck

1 răspuns:
| alexa007 a răspuns:

Eu sunt tot intr-un liceu economic, dar la contabilitate.din cate stiu eu la turism multe materii se bazeaza pe geografie si inveti despre hoteluri, cum sa amenajezi diferite sali, cum sa organizezi o excursie cu tot cu cazare, decoratiuni si faci practica la hoteltongue