| Roxana_Balasa_1995 a întrebat:

a plecat cineva pana acum cu aceasta firma WORKTIME SECRETARIAL SERVICES? Am platit contractul de 3 saptamani si nici un telefon ma amana de la o saptamana la alta...

Răspuns Câştigător
| Golyat18 a răspuns:

Rau ai facut ca l-ai platit... mai ales daca e cel de mediere.
Nu cred ca o sa vezi nici banii nici jobul.
du-te la alte firme (deci la mai multe) nu platii decat cand pleci, contractul de mediere si nu platii de dinainte nici alte abureli cum ar fi biletul de plecare, asigurare medicala sau mai stiu eu ce
Si apropo de unde ii firma asta?

1 răspuns: