| Larisatpsa a întrebat:

Buna ziua am cumparat ieri un telefon bluboo maya si nu am semnal cu el pe abomament digi mobil. Mentionez ca agenda cu pers de contact le arata inclusiv mesajele, doar ca nu are semnal ce pot sa fac?

1 răspuns:
| MihaiNicu23 a răspuns:

Suna la relatii cu clientii de la digi de pe alt numaar, poate cartela ta nu este activata, iar daca bagi alta cartele in telefonul tau si acesta merge, incearca sa duci telefonul de unde l-ai luat ca ar trebui sa ai garantie cel putin 2 ani.