| Kombo a întrebat:

Buna ziua, am facut in 2021 un cont pe siteul datingocazional.com am acceptat sa fiu membru premium iar in fiecare luna mi-au fost retrasi in jur de 46 de lei de pe card. Contul l-am inchis tot in 2021 nu sunt sigur daca am dat unsubscribe(parca nu exista optiunea). Am schimbat cardul de la banca dar dupa cateva luni am primit scrisoare acasa cum ca am de plata o anumita suma (cea restanta). Emailurile vin doar in "junk" inclusiv de la "firma de avocatura" cea care recupereaza creante. Daca trimit email catre site nu raspunde nimeni. A mai patit cineva asa ceva? Exista pericolul real de a fi dat in judecata? Ce ar trebui sa fac? Va multumesc!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Site-uri false care folosesc boti. Nu vei pati nimic. Daca nu pot trage suma lunara nu ofera nici un seviciu asa ca nu exista nici o suma restanta.
In plus daca prin absurd chiar te dau in judecata pot fi atacati foarte usor in instanta deoarece dupa cum am mai spus site-urile respective sunt niste inselatorii, motiv pentru care nu vei fi dat in nici o judecata.
Niste inselatori evidente asa ca daca au vazut ca "ai pus botul" si ai platit incearca sa puna presiune pe tine sperand ca vei "pune botul" din nou.