| Ionela2051 a întrebat:

Bună ziua, am înntrebare legată de un vis.Ce semnificație are visul în care apare un om mort care îți dă ceva? De exemplu, bunica mea a visat că mama(care este decedată) mi-a oferit o coroniță din flori și niște haine frumoase, după care eu am plecat fugind pe un deal, dar fără mama. Ce semnificație ar putea avea visul?

1 răspuns:
| Mayaaaaaaa14 a răspuns:

Uneori, mai ales seara înainte de culcare cand suntem mai liniștiti si ni se aduna tot felul de gânduri in minte, ne amintim de persoane dragi noua, care nu mai sunt lângă noi. In vise ne mai putem vedea cu ele văzându-le cum se poate mai frumos. Uneori visam ceea ce ne-am dori sa vedem sau sa ni se întâmple! Este minunat pana unde poate ajunge mintea unui om, pana dincolo de limite!