| AmoooreTa a întrebat:

Am nevoie de un sfat.
Sincer de ce fata mea cand vede pe strada un baiat muculos se rusineaza la fata si parca ii vine a zambi happy Oare ce o poate atrage la un baiat muculos?

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Daca era la ovulatie avea o dorinta sexuala mai mare desi e normal asta

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Fetele cand vad tipi musculosi, simt ceea ce simt baietii cand vad tipe sexy in colanti.
Baietilor li se scoala maciuca si incep sa strige ca intelectualii "ce buna esti sa moara gibilan", pe cand fetele simt o senzatie mai electrizanta, se rusineaza, au sclipirea in ochi, si probabil ceva 'relax' acolo jos.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Până la urmă, ce vrei să zici, musculoși sau mucoși (cum au înțeles unii pe aici)?

| SG1995 a răspuns:

Câți ani are fata ta, și câți ani are mucosul?

| AmoooreTa explică (pentru SG1995):

25 Face dar o atrag Baiet-i mucosul

| SG1995 a răspuns (pentru AmoooreTa):

Băiat mucos în ce sens, e mai tânăr ca ea?

| AmoooreTa explică (pentru SG1995):

Adica baiatu care umbla la sala de spoturi nu is de o varsta