| Cioby_Cristian_1993 a întrebat:

am si eu o problema pe Facebook, am dat sa adaug alta adresa de email dar nu primesc emailul de confiramre.am facut 3 adrese si nimic, tin sa mentionez ca am facut si.com si gmail.com si nimic.va rog adaca puteti sa ma ajutai.multumesc!

1 răspuns:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Ai încercat și cu o adresă de yahoo (veche, nu una pe care ai creat-o azi).
Dacă nici așa nu primești confirmarea (în mod normal, aceasta trebuia să sosească în câteva secunde), scrie-le la Facebook și explică-le că nu primești din partea lor mesajul de confirmare a noii adrese de email.
Deschizi: Raportează o problemă→ Ceva nu funcționează→Unde a apărut problema etc