| Lule a întrebat:

As dori sa stiu daca pe Facebook o persoana poate primi mesajele trimise inainte sa o blochezi.
Mentionez ca persoana nu mai era activa de 2 zile, iar mesajele apar ca trimise, dar nu si primite, ca atunci cand interlocutorul nu are internet.
Multumesc mult.

Răspuns Câştigător
| Bondarel99 a răspuns:

Da, le primește daca i le-ai trimis inainte de a o bloca. Cand va deschide internetul ii apar, dar nu iti mai poate răspunde.

| Lule explică (pentru Bondarel99):

Multumesc

| Catalina990099 a răspuns (pentru Lule):

Cu draghappy

3 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Pai din moment ce apare cerculetul ala înseamnă ca mesajele sunt deja la ea in telefon deci nu ai cum sa le ștergi.