| kijkinkijkin a întrebat:

As dori si eu sa fiu lamurit in situatia urmatoare:
Am depus niste bani la o agentie de pariuri prin metoda paysafe, am acumulat o suma de bani la pacanele. Sunt obligat sa-i scot tot prin paysafe sau pot sa-i retrag pe un cont bancar? Si as mai vrea sa stiu daca ii scot tot pe paysafe sa-i depun la o alta agentie apoi daca merg la ei este posibil sa-i pot scoate doar cu buletinul? Nu stiu daca te intreaba apoi prin ce metoda i-ai depus sau iti da banii pe loc pur si simplu?

Răspuns Câştigător
| Andrei200202 a răspuns:

Depinde de aplicație cred. La casa pariurilor merge sa ii scoți prin cont bancar deși tu ai bagat prin paysafe. La superbet, dacă vrei sa ii scoti prin card sau cont bancar trebuie sa fi depus macar o dată prin acea metodă. Înainte așa era, acum nu stiu, poate s o fi schimbat.
Da, merge sa ii scoti prin paysafe si sa i depui la altă agenție după care sa ii retragi de la agenție, cu buletinul.

| kijkinkijkin explică (pentru Andrei200202):

Multumesc mult! Ai funda. Oricum nu mai stiu ce sa cred unii spun ca prin ce ai depus prin aceeasi metoda ii poti si retrage. Cica nu merge daca ii scoti pe paysafe apoi ii depui pe alta casa si sa-ti dea banii asa sau pe un cont bancar. E aiurea nu inteleg nimic. Multumesc inca o data. Numai bine!

| Andrei200202 a răspuns (pentru kijkinkijkin):

Cu placere