| alx15 a întrebat:

Buna ziua.Ca sa lucrezi ca maseur trebuie sa ai facute cursuri de masaj sau trebuie o diploma recunoscuta pentru a putea lucra ca maseur? Astept raspunsuri.

Răspuns Câştigător
| dinaprilie a răspuns:

Buna ziua, cursuri recunoscute de "stat" sunt suficiente ( asta ca sa poti profesa "liberal" ). Probabil ca de la facultatea de sport si educ. fizica poti "iesi" si maseur/preparator fizic.

1 răspuns:
| Catrice a răspuns:

Pai și cum obții tu diploma fără cursuri?!
Zi și mie secretul, nu de alta da' mi-aș trage câteva doctoratehee hee