| csftosu a întrebat:

Bună ziua,
Care ar fi șansele ca un baiat sa ma blocheze pe Instagram, asta în condițiile în care m-a blocat din senin și fără un motiv întemeiat pe Facebook? Ideea este ca nu ne,, avem", pe insta, sa zic asa, l-am găsit cumva întâmplător. Dacă i-as scrie acolo pentru a-l întreba de ce m-a blocat pe Facebook, ar fi șanse sa ma blocheze și pe insta, nedandu-mi totuși vreo explicație de ce m-a blocat anterior?

5 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Daca are o relatie, s-ar putea sa te fi blocat gagica-sa, de frica.

| csftosu explică (pentru NoTurbinaNoGood):

Chiar nu are pe nimeni și asta știu sigur.e genul de persoană care chiar ar recunoaște lucrurile astea.

| Dismally a răspuns:

Da, 85% sanse sa te blocheze fara explicatie, 15% sanse sa te fi blocat din greseala.

| csftosu explică (pentru Dismally):

Din greșeală? Poți bloca totuși pe cineva din greșeală?

| Dismally a răspuns (pentru csftosu):

Nu prea dar nu se stie niciodata, poate te-a confundat.